WhatsApp Sipariş Hattı

Profesyonel Web Sitesi (Yönetilebilir)

En geç 26 Kasım Perşembe günü kargoda

20190424001

Yeni ürün

Küçük ve orta boylu işletmelerin gelişebilmesi için öncelikle şirketlerin potansiyelini yeterli ölçüde kullanması gerekmektedir. Ürün ve hizmetlerini iyi bir şekilde pazarlaması gerekmektedir. Büyük şirket ve küçük şirket arasındaki en önemli fark etkili pazarlama araçlarına sahip olmalarıdır. Küçük şirketler maddi yetersizliklerden dolayı pazarlama ve reklam konusunda istedikleri verimi alamamaktadırlar. Ve bundan dolayı küçük şirket olmaya mahkûm olduklarını düşünmektedirler. Yeni nesil şirketler bunun farkında. Günümüzde kısa sürede başarıya ulaşan şirketlerin sırrı internet dünyasına açılmak... Düşük maliyetle, şirketinizin piyasasını güçlendirmek, kısa sürede büyük işler başarmak istiyorsanız teknolojiye gereken önemi göstermelisiniz. Güzel bir web sitesine sahip olmak yeterli olmaz web sitenizden en etkin biçimde faydalanmalısınız. Web siteniz yeni müşteriler bulmak ve yaptıklarınızı en iyi biçimde anlatabileceğiniz en ucuz ve en etkili yoldur. Web siteniz sizin şirketinizin görünen yüzüdür. Değerinizin artması için profesyonel görünmelisiniz.

Daha Fazla Detaylar

Sınırlı Özel İndirim

2 495,70 TL

4 543,00 TL

-2 047,30 TL

1000 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi

web_sitesi - Kopya.jpg

  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • İletişim

  • Kolay Kullanım
  • Arama Motoru Dostu URL ler
  • Arama Motoru Optimizasyonu İçin Dinamik Yapı 
  • Kategoriler Ekleme

Web Tasarım ve YazılımKüçük ve orta boylu işletmelerin gelişebilmesi için öncelikle şirketlerin potansiyelini yeterli ölçüde kullanması gerekmektedir. Ürün ve hizmetlerini iyi bir şekilde pazarlaması gerekmektedir. Büyük şirket ve küçük şirket arasındaki en önemli fark etkili pazarlama araçlarına sahip olmalarıdır. Küçük şirketler maddi yetersizliklerden dolayı pazarlama ve reklam konusunda istedikleri verimi alamamaktadırlar. Ve bundan dolayı küçük şirket olmaya mahkûm olduklarını düşünmektedirler. Yeni nesil şirketler bunun farkında. Günümüzde kısa sürede başarıya ulaşan şirketlerin sırrı internet dünyasına açılmak... Düşük maliyetle, şirketinizin piyasasını güçlendirmek, kısa sürede büyük işler başarmak istiyorsanız teknolojiye gereken önemi göstermelisiniz. Güzel bir web sitesine sahip olmak yeterli olmaz web sitenizden en etkin biçimde faydalanmalısınız. Web siteniz yeni müşteriler bulmak ve yaptıklarınızı en iyi biçimde anlatabileceğiniz en ucuz ve en etkili yoldur. Web siteniz sizin şirketinizin görünen yüzüdür. Değerinizin artması için profesyonel görünmelisiniz.
 


Web Tasarım

Firmanızı bulunduğunuz noktadan daha ileriye taşır ve firmanızı en güzel şekilde yansıtan günümüzün en ekonomik, en dinamik reklam ve pazarlama çözümüdür. Web tasarım profesyonel iş anlayışına sahip kişilerin oluşturabileceği ve profesyonel firmaların talep edeceği pazarlama gücüdür.
 
 

Görsellik 
Alanında uzam tasarım ekibimiz kullanıcıyı yormadan ana hedefe ulaştıracak şekilde tasarım planlamasını yapar. Yapmış olduğumuz çalışmalar ile müşterimizin ürün veya hizmetine artı değer katıyoruz. Anlatılmak istenen vurguyu yansıtacak görseller kullanıp en üst düzeyde performans almayı hedefliyoruz.
 

 
İçerik
İçeriğin doğru yerde kullanılması ile web sitesinin görünüşü, kullanışlığını artırıyoruz. İyi bir web sitesi görünümü ve içeriği ile bütün olduğunda amacına ulaşmış olur. Ekibimizdeki uzman içerik editörleri ile içerik sayfalarınızın etkili şekilde yerleşimini ve yönetimini yapıyoruz. 

Güncelleme
Yönetim paneli sayesinde sitenizi her hangi bir kod bilgisine sahip olmadan güncelleyebilirsiniz. Yapmış olduğumuz web sitesinde içerikleri kolayca istediğiniz sıklıkta güncelleyebilirsiniz. İçerik güncellemek için ayrıca ödeme yapmanıza gerek yoktur. 

Arama Motorları 
Kullanmış olduğumuz teknolojisi ile yaptığımız web tasarım projeleri arama motorlarında hızlı ve kolaylıkla indekslenmektedir.

http://www.girist.com.tr/Home/ServiceDetail/1

 
Taksit Seçenekleri
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@siparisinmivar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde siparisinmivar.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘siparisinmivar.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup demo,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 4

Menü