WhatsApp Sipariş Hattı

Avi Technic Natural Flora Kuşlar İçin Sindirim Desteği 20 ml

En geç 01 Şubat Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Ptt Kargo (Alıcı Öder) : 8,00 TL

20211133

Yeni ürün

Avi Technic Natural Flora Kuşlar İçin Sindirim Desteği 20 ml

Daha Fazla Detaylar

13,00 TL

10 Adet stok mevcut

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Durum Sıfır
Marka Biyoteknik

Avi technic flora kuş yem katkısı, pectin, propolis, demir ve çinko içeren sindirim ve bağışıklık sistemi desteğidir. Bu ürün tüm kafes kuşları için bağırsak sistemini destekleyen bir kombinasyonudur. Kanarya, muhabbet kuşu, papağan ve güvercinlerin sindirim ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için formüle edilmiştir.

Kuşlarda İshal Nedenleri Nelerdir?
Mevsim geçişlerinde kafeste yaşayan kuşlar hava değişimlerine bağlı olarak metabolizmalarında şekillenen dengesizliklere bağlı olarak sıklıkla ishal olur. Bunun yanı sıra yem değişikliği söz konusu olduğundad da kolayca ishal olabilirler.Bu sebeplerindışında kuşlarda isalin en önemli sebeplerinden biri de kötü hijyen sartları ve içme suyunun kirli olmasıdır. Kuşun suyunun günlük olarak tazelenmemesi durumunda çok çabk bakteri üremesi söz konusu olabilir ve sonucunda ishal şekillenebilir. İshalin sebebinin ne olduğunun tam olarak tespit edilmesi ve nedenin ortadan kaldırılması en iyi tedavi yöntemidir. Ancak bu esnada kuşunuzun desteğe ihtiyacı olacaktır.

Avitechnic Natura Flora Nasıl Çalışır?
Avi technic natural floranın içeriğinde bulunan pektin ve propolis bağırsak florasının güçlenmesini sağlayarak ishali önler. Bağırsakların güçlenmesi çalışmasınında dengelenmesine yardımcı olur. Ayrıca içerdiği çinko ve demir, kaybettiği elektrolit dengesini tekrar kazanmasını sağlar ve kuşunuzun sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur.

Avi Technic Natural Flora Solüsyonunun İçeriği;
Propolis ekstraktı 25.000 mg/kg, demir 2,00 mg/kg, çinko 1,5 mg/kg, pektin % 0,20, sodyum benzoat % 0,10, potasyum sorbat % 0,10, polioksietilen sorbitan monooleat, gliserin, deiyonize su.

Avitechnic Natural Flora Kullanım Tavsiyesi;
* Küçük kafes kuşları için 100 ml içme suyuna 20 damla katılması tavsiye edilmektedir.
* Papağan ve güvercinler için 100 ml içme suyuna 50 damla katılarak verilmesi tavsiye edilmektedir.
* Kuşun suyunun her gün yenilenmesi ve yenilenen suya aynı miktarlarda günlük olarak ilave edilmesi tavsiye edilmektedir.

Uyarılar;
* Temiz içme suyu kullanılmalı, eğer musluk suyu kullanılacak ise 24 saat havalandırılarak klordan arındırıldıktan sonra kullanılmalıdır.
* Çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz.
* Kuş besin takviyesini direkt güneş ışınlarından koruyunuz.
* Kendi ambalajında, serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.
* Kafes kuşları için yem katkısıdır, ilaç değildir,. Tedavi amacı ile kullanılmaz.

 
Taksit Seçenekleri
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@siparisinmivar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde siparisinmivar.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘siparisinmivar.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup demo,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü