WhatsApp Sipariş Hattı

Gondol Simli Yaprak Desenli Porselen Sunum ve Meze Tabağı S05

En geç 07 Ekim Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Ptt Kargo (Satıcı Öder) : 0,00 TL

202205101

Yeni ürün

60,00 TL

1 Adet
Uyarı: Stoktaki Son Ürün!

- +

 
Daha Fazla Bilgi
Durum Sıfır
Marka Gondol
S05 Beyaz

Tabak Genişlik: 10,5 cm
Tabak Kısmı Uzunluk: 31 cm
Sap Uzunluğu :5 cm
 

Porselen Kullanımı ve Bakımı

Porseleninizi çıplak/direk ateş üzerine koymayınız. Fırınların ıstıcı bölümlerinde veya mikrodalga fırınlarda ısıtılmalarında bir sakınca yoktur. Derin dondurucularda kullanılabilir. Fakat dondurucudan çıkan porseleni sıcak ile hemen temas ettirmeyiniz. Sıcak-soğuk ani ısı değişikliklerine maruz bırakırsanız kırılabilir. Bu nedenle oda sıcaklığına geldiği zaman ısı ile temas etmelidir.

Kullandığınız sular kireçli ise, zamanla beyaz lekeler oluşabilir. Veya metal ürünler (örn; karıştıcı metal ürünler) porselen üzerinde iz bırakabilir. Bu lekeler sirke ile çıkarılabilir.

Çay ve kahve lekeleri Boraks (porselen temizleme tozu),sirke veya diş temizleme tozu ile kolayca çıkarılabilir.

Elde Yıkama yapıyorsanız; Metal yıkama kabı kullanmayınız. Porseleninizin yanında çatal,bıçak vb mutfak gereçleri bulundurmayınız. Sert temizlik maddeleri veya metal tel ile ovma yapmayınız. Krem, sıvı temizlik maddeleri kullanmanız önerilir. Durulama yaptıktan sonra kurulayınız.

Porselenlerinizi dolaba yerleştirirken, üst üste ve iç içe koymamaya özen gösteriniz.

Bulaşık Makinesinde yıkama yapılacak ise; 60 derece ve altında ılık yıkama programı tercih edilmelidir. Kullandığınız deterjan cam ve sır üstü dekorlar için uygun olmalıdır. Kireç önleyici deterjanlar kullanılmalıdır. Bulaşık makinesindeki su basıncı yüksek olmamalıdır. Porselenler makineye özenle yerleştirilmelidir. Porselen üzerindeki atıklar kurumadan yıkama yapılması önerilir.

Renklendirilmiş, desen baskı ve sır yapılan porselenleri elde yıkama yapma önerilir.

 
Taksit Seçenekleri
 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@siparisinmivar.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde siparisinmivar.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘siparisinmivar.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup demo,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

Menü